Štítky na moje deky

Už jsem jim věnovala samostatný článek, do kterého jsem zahrnula i štítky, které nebyly na moje deky. Tyto štítky jsou jen z mých dek a dek , které jsem kompletovala pro Deky z lásky.
Moje práce pro Deky z lásky najdete TADY.  U dek jsou potom odkazy na samostatná alba.

 Deka pro Simonku zelenooranžová

 Deka pro Danka - s dopravou a zelenožlutá

 Deka pro Moničku
 Pro Barunku - žlutá, rybičková

 Deka pro Edu - modrá, hudební
 Deka pro Aďáska - vláčková projekt 61


 "Špulka" j pro projekt 42 Lukášek - k deka s nářadím


 Domeček projekt 42 Davídek modro oranžová deka Výšivka je z Embroidery Library.

Deka Krize Novinová pro tatínka


Takový univerzální štítek, který jsem použila už vícekrát. např. na Modrou nebo na Vláčkovou.


Vláčková


Modrá

Na Mramorovou s věnováním pro mého synaNa můj kolečkový rag quilt

S věnováním na deku pro kamarádku

Na přehoz na křeslo pro mého manžela


Na deku z modrotisků


???

Růžové knihy


Deka z košil9 komentářů:

 1. Janka, ja nenachádzam slov. Všetko, čo som na tomto blogu videla je nádherné. Vidieť, že máš veľa trpezlivosti a všetko robíš s láskou. Strávila som tu veľa času a budem sa sem rada vracať.

  OdpovědětSmazat
 2. Moc děkuji za povzbuzení. Někdy si říkám, jestli to má vůbec cenu, myslím psaní blogu. Jestli to jen jednomu člověku udělá radost, tak to určitě cenu má. Ještě jednou veliký dík. Jana

  OdpovědětSmazat
 3. má to Jani cenu ... toto som videla uz urcite asi 2-3x, povedala som si, krásne, a tym to skoncilo ... a teraz, ked mam za sebou svoj prvy stitok, daleko kvalitou za Tvojimi, viem naozaj ocenit Tvoju preciznost a vymaznanaost stitkov ... krása !!!

  OdpovědětSmazat
 4. Dobrý den, přidávám se ke komentářům nade mnou. Máte úžasné nápady a hlavně děláte krásné věci. Vaše stránky jsem objevila náhodou na podzim 2013, když jsem dostala jako dárek šicí stroj a začal mně lákat patchwork. Díky Vašim návodům jsem se začala snažit šít (lemy a rohy teda rozhodně ještě neumím jako Vy, ale trénuju:-). Díky Vám za čas, který trávíte u PC místo u stroje a prosím, pokračujte. Krásný rok 2014 a spoustu krásných švů! Jana

  OdpovědětSmazat
 5. Tvůj blog určitě smysl má. Tvoje šití mě vždycky potěší a určitě nejsem sama. Mám ráda poctivou práci jakéhokoliv druhu a ta tvoje taková je. A navíc ty nápady....

  OdpovědětSmazat
 6. Váš blog je naprosto skvělý... jste úžasná a neskutečně šikovná.... napadá mě, zda některé výrobky neprodáváte???... nebo nešijete na zakázku...:)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den. Děkuji moc. Neprodávám, neumím to. Vyjímečně občas pro kamarádku něco vyrábím. J.

   Smazat
 7. Abeba: ...prohlédla jsem u Tebe vše co se dalo, a chválím chválím, moc se mi Tvé práce líbí a říkám si....jestli vůbec chodíš spát, jak to vše stíháš. Mě tedy taky baví ručprčky, ale jsem proti Tobě břídil.....to bude možná i tím, že máš šikovnou "pomocnici" :-))

  OdpovědětSmazat

Jsem ráda, že jste se u mne zastavili. Moc děkuji za Vaše komentáře.
jamala