ALBUM - moje práce 2023

ALBUM - moje práce 2023
Album všech prací 2023. ♥KLIK NA KOČIČKU♥ Další fotky, které nebudou na blogu ani nikde jinde. Dejte si sledování alba, ať vám nic neunikne.

středa

Kočky pro Prostějovské patchworkářky

 Na Srazu patchworkářek v Prostějově byla vyhlášeno nové téma charitativního šití a to kočky.

Navštivte stránku na Facebooku KLIK. Pokud na Facebooku nejste, kopíruji zde text výzvy k účasti na této akci: 

Milé patchworkářky. Dárky ušité z našich společných bloků udělaly před Vánocemi velkou radost všem obdarovaným. Dnes mi přišlo milé poděkování od jedné stařenky, která dostala krásnou deku s motýly.
Budeme moc rády, když i letos podpoříte tuto naši charitativní akci a budete nám posílat ušité bloky.
Letošní téma jsou KOČKY. Můžete šít jakoukoliv technikou /přes papír, klasický patchwork, aplikace nebo i vyšívané/, vaší fantazii se meze nekladou.
Jenom prosíme o dodržení velikosti celého bloku i s přídavky na 31,5 x31,5 cm. A také dodržte světlý podklad.
Hotové bloky zasílejte do konce ÚNORA 2023 na mou adresu, kterou vám ráda na dotaz sdělím.
Podpořte prosím i letos naši společnou akci a udělejme společně radost našim seniorům.

Já jen dodám, že pokud Facebook nemáte, můžete napsat na můj kontaktní e-mail a já se s organizátory domluvím a sdělím Vám, kam máte kočku poslat.

Přidávám dva soubory šití na papír ze své zásobárny návrhů. Mám jich jistě víc, možná ještě něco přidám. Pro vytvoření návrhu mi posloužil plakát z akce Tolerance, která proběhla loňského léta v Olomouci. Autor David Plunkert. Silueta je z vektorové databáze. Návrhy jsou určeny pro charitatní šití na konkrétní akci. Nejsou určeny pro komerční použití. 

Kontrolní čtverec 1 inch KLIKPDF soubor zrcadlově

Schéma


PDF soubor zrcadlově 


Edit: Blok Tolerance je nyní upravený podle Martiny V. Děkuji za nápad, symetrické je to lepší.

Děkuji, že se účastníte. Jana

5 komentářů:

 1. Super, že sdílíš šablony. Poslední asi tři akce jsem pro ně vždy šila. Jen letos mají nějaký šibeniční termín. Do konce ledna? To je na mě brzy. Mám pocit, že naposledy jsem posílala až v březnu. A pokud stihnu, určitě se i letos chci přidat a zase vyzkoušet nové kočičí bloky, které jsem ještě nešila.-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V textu, který jsem kopírovala píše Eva, že do konce února . Šití bylo vyhlášeno už v září. Pokud jsi (jste) na Facebooku, tak tam ta výzva proběhla a sdílela jsem ji. Slíbila jsem, že podpořím kočičí šití a udělala jsem článek na blog. jamala

   Vymazat
  2. Já to četla už na podzim, tak jsem to možná popletla. Ale nějak mi v hlavě utkvělo, že leden, nevím proč. To jsem věděla, že nedám. Ale únor bych měla stihnout v klidu:-)))

   Vymazat
  3. Hani, ona Eva měla asi první termín do konce ledna, ale nikdo zatím kočky neposlal, tak to asi posunula. Taky proto jsem se rozhodla to podpořit i tady na blogu. j.

   Vymazat

Jsem ráda, že jste se u mne zastavili. Moc děkuji za Vaše komentáře.
jamala