pondělí 4. srpna 2014

Android, Google Chome a jiné

Jak ušít polštářek s Androidem a nevytvořit počítačový nesmysl mi dalo docela zabrat. Naprosto nepolíbená moderními technologiemi jsem se pustila do vzdělávání. Následovala porada s IT, který mi skoro všechno zamítl, ale nakonec je polštářek na světě. Výšivku Androida najdete na stránkách Nej šicí stroje. Věnování na polštářek jsem si vytvářela sama.
 

Už dlouho jsem se chystala uskutečnit myšlenku recyklace: cokoliv doma se nevyužité přetvořit na nákupku v rámci boje proti igelitkám. Tentokrát jablíčkové závěsy a halenka, kterou jsem dostala. Taška má sklady, takže se pěkně nafoukne při zaplnění. Opět jsem použila růžky odšité jedním švem. Šířka tašky je 50 cm, výška 45 cm a z toho je 5 cm široký lem. U horního lemu má taška šířku 37 cm. Ucha jsou dlouhá 58 cm a ušitá z 11,5 cm širokého pruhu.Poslední drobnost jsou myšky v hrnečku a obal na kuchařku. Nápis je ke stažení opět na stránkách Nej šicí stroje.
Krásné dny Jana

8 komentářů:

 1. vankúšik je "coolový" :) ... a ostatné krásne a jedinečné !!! krásna práca !

  OdpovědětVymazat
 2. Jani opět moc krásné. Vždy když se dívám na Tvé stránky,tak dostanu chuť něco také tvořit. Nevím co tvořím,že jsem text vymazala hahahaha.

  OdpovědětVymazat
 3. Perfektné ... a ta taska nema chybu.

  OdpovědětVymazat
 4. ta taška je perfektní!
  jablíčková.....
  ad: android: nemám slov... (y)

  OdpovědětVymazat
 5. Jablíčková taška je moje krevní skupina, skvělá kombinace, Jamalko.
  A ačkoli polštářkem androida jsem už měla příležitost se pokochat, kochám se znovu. Smekám přes nápadem spojit androida se znakem Google Chrome, je to prostě paráda. A doladila jsi k tomu i kulaté rohy polštářku, opět smekám. Mám můj velký obdiv.

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj ! Pustit se do boje s igelitkami a přihlásit se na ušití polštářku s androidem, tomu já říkám odvaha :-)
  Jablíčková taška mne nadchla... ještě k tomu recyklace a tak krásně sladěné a polštářek ten nemá chybu

  OdpovědětVymazat
 7. Jani ako som uz pisala na FB je to skvostik za skvostikom .... kedy to stihas????? ja to nechapem :))) nech sa dari sikulka
  pa paaaaaaaaaa

  M.

  OdpovědětVymazat

Jsem ráda, že jste se u mne zastavili. Moc děkuji za Vaše komentáře.
jamala