pondělí

Quiltované

Pravidelní čtenáři mého blogu vědí, že se učím quiltovat vzory podle Leah Day. Ano, učím, protože quiltování je potřeba se učit stále. Zkoušet různé vzory je velká škola a velká inspirace.
Už vím, že jednotlivé bloky spojím do deky, která bude sloužit jako vzorník. Bude užitečná nejen tím, že budu mít vzorník stále na očích, ale potřebuji i izolaci na dveře do komory. Pokud není místo na deku, dělá se třeba jako listy do šanonu. Když si vzory zkusíte a osaháte, je to jiné než jen koukat na obrázek a já jsem některé vzory hned použila na projekty, které jsem dělala. Nejen na deku, kterou ukážu třeba příště, ale i na drobné projekty.
Já vzory dělám na šlapacím stroji, některé se chystám šít i na rámu. Připomínám stránku na Facebooku, kterou jsem založila, kdyby se chtěl někdo přidat.
Vkládám vzory, jak pro začátečníky, tak pro pokročilejší, Do komentáře pak dávám jak vyquiltovaný vzor, tak i další výrobky, na které jsem vzor použila. A pokud se přidáte, tak budu ráda i za vaše fotokomentáře. Něco ze základů volného quiltování jsem sepsala TADY.

Dnes pár quiltovaných drobností. Všechny vzory Leah Day.


Krásně proquiltované dny přeji. Jana

3 komentáře:

 1. Jani to Tvoje quiltenie ma dlho dráždi ...nuž zatiaľ som len verná obdivovateľka ..máš to všetko nádhernéééééééééééé....

  OdpovědětVymazat
 2. Ah to je krásá ! Zatím se jen dívám a žasnu , překlikávám z blogu na facebook a stuji stehy :-)
  Asi zkusím taky pár vzorů. Zatím jen "teorizuji" z postele, ale jak mi otrne jdu nato. Najdu si něco jednoduchého :-)
  Máš to nádherné Jani

  OdpovědětVymazat
 3. Jsi moc šikovná a hlavně nás všechny stále inspiruješ a motivuješ, Jamalko. Jsem moc ráda, že jsi a že Tě znám. Děkuju Ti.

  OdpovědětVymazat

Jsem ráda, že jste se u mne zastavili. Moc děkuji za Vaše komentáře. jamala