středa 31. prosince 2014

Letos opravdu poslední

Nebudu ani hodnotit, ani si nebudu dávat předsevzetí do nového roku. Jen něco málo z mého šití a nešití o vánočních prázdninách. Protože hodně chodíme ven, tak jsem toho moc neušila, ale něco přece.
Vlastně se pomalounku rodí Deka z lásky pro Simonku (projekt 166). A to je vlastně všechno.
Takové jsou obrázky od švadlenek:
A moje příspěvky do deky a na polštářek. Noty a medvídka s mašlí najdete na vyšívání Nej šicí stroje.Že jsem se nějak obloukem přes všechny ty moderní stroje vrátila k Viktorce, kterou jsem si pořídila někdy před 18 lety, už asi víte. A je to stroj moc šikovný i když uznávám, že  neumí všechno. Aplikace jí jdou pěkně.Zvládne i prošívání vatelínu. Samozřejmě pokud není přehnaně silný. A i kdyby, mám i kráčející patku, sice novodobou, ale pasuje.
No a to by bylo zatím všechno. Přeji krásný nový rok. Hodně zdraví, štěstí a radosti. Jana s Vendulkou a se Sárou.

8 komentářů:

 1. Vše nej v Novém roce,hlavně pevné zdraví,štěstí spokojenost a splnění všech tajných přání přeje Marťula

  OdpovědětVymazat
 2. Ta červená Vám hrozně sluší. Vše nej v novém roce Marcela

  OdpovědětVymazat
 3. Jani , prajem Ti do nového roku pevné zdravie, radosť a šťastie , pohodu a spokojnosť a veľa veľa tvorivých nápadov na ktoré sa už teraz veľmi teším :) Si moja studnica návodov,nápadov a inšpirácií a za to som vďačná. Jani, ďakujem ,že si! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Jani, opět chystáš krásné kousky pro děti. Ať se ti daří i v dalším roce a jde ti šití pěkně od ruky:-)))

  OdpovědětVymazat
 5. Jani,přeji nový rok plný štěstí,zdraví a pohody.Těším se na všechny Tvé nápady, ale hlavně vždy netrpělivě vyhlížím "deku z lásky" v Tvém podání.
  Zdena /ta z Teplic/

  OdpovědětVymazat
 6. Jani všetko najlepšie v novom roku! A veeeľa krásny diek z lásky, ktoré potešia detské dušičky !

  OdpovědětVymazat
 7. Moc, moc všem děkuji. Přeji ještě jednou hlavně zdraví a pohodu v novém roce. Zdeni díky, těším se na další obrázky. Marcelko, no vybrala jsem samozřejmě tu nejlepší fotku. Marty, Beátko, Hanko díky

  OdpovědětVymazat
 8. Jani, do toho letošního roku přeju zdraví, zdraví, zdraví a taky kousek štěstí, kupu pohody a šicích nápadů a lásku od těch nejbližších... A těším se na další brouzdání po tvém blogu a na spoustu inspirace :-) lenkatrun

  OdpovědětVymazat

Jsem ráda, že jste se u mne zastavili. Moc děkuji za Vaše komentáře.
jamala