pátek 3. dubna 2015

Kompas

Měla se jmenovat Kompas. To byla myšlenka, kterou jsem nemohla dostat z hlavy a už jsem nemohla nic jiného vymyslet. Deka, která ukazuje svým kompasem ke všem dětem, které svoje deky dostaly nebo ještě dostanou.  

OBRÁZKY ŠILY RŮZNÉ ŠVADLENKY. Můj je jen kompas. Bohužel souhrnné foto obrázků od švadlenek nemám, přišla jsem o všechny svoje fotky, které jsem měla jen v počítači.

Jenže, deka mi nešla, trápila jsem se, párala a vůbec jsem si začínala myslet, že ji nedokončím. Začala jsem jí říkat Můj patchworkový hrobeček. Jakože opravdu s patchworkem končím (jako bych někdy pořádně začala).  Nakonec jsem se naučila mít ji ráda.
Deka není určená pro konkrétní dítě, ale pro propagaci Dek z lásky.

A také mne donutila podívat se zpět (a že tohle opravdu nedělám). Vytvořila jsem samostatnou stránku s přehledem mnou kompletovaných dek. Při té příležitosti jsem deky spočítala, že tato je patnáctá. Čtrnáctou zatím nehledejte, ale existuje.
Album kde najde další foto TADY.
Ptáčka ušila Klára Bystřice

Letadélko ušila Iva
Autorkou ptáčka bude asi švadlenka z Proglasu
Auto vyšila Jana Tom
Lodičku ušila Jitka Zdiby
Chobotnici ušila Anita S.

Delfína ušila Jitka Zdiby
Rybku ušila Anita S.Zadní stana deky s logem. Unavenou švadlenku jsem si schovávala na nějakou zvláštní příležitost. Výšivka je ZDE Nemaje souhrné foto, vytvořila jsem alespoň pohlednici z jednotlivých obrázků, tak, jak jsem měla jejich fotky od Dagmar, chybí toto autíčka od Jany Tom:

Krásné jarní svátky přeji. Jana