Sbírka Věnuj top

Tento top jsme se rozhodly s autorkou věnovat na sbírku pořádanou Brno Patchwork Meeting pro Hospic sv. Anny. Bližší info ZDE, pokud se chcete zapojit.


Top věnovala Jana A. - Jantadesign do sbírky pro Klubko. Přidala jsem pruh na boční stranu a tři pruhy na každou stranu, abych nadstavila délku. Vznikl top ve velikosti 138 x 177 cm. A přesně jak to u mě je, jakmile jsem na topu ušila alespoň pár stehů, tak jsem věděla, jak budu prošívat.
Jana šila top jako tester pro @ahoiquilts - Antje Rübertus
Název: Modern garden quiltDeku šila Jana Harmachová. Deka byla dlouhá, ale úzká. Odpárala jsem jednu řadu a přidala tmavou borduru. Prošívala jsem na rámu celoplošným vzorem volně z ruky. Zadní strana flanel, rouno hlazený vatelín 120 g. Velikost 137 x 185 cm.


Deka paní Aleny Z. Velikost 140 x 177 cm, hlazený vatelín 120 g, zadní strana plátno. Prošito na rámu. 
Deku šila paní Jana M. Prošívala jsem celoplošně na rámu.
Velikost 195 x 135 cm, Výplň hlazený vatelín 120 g, zadní strana plátno.


Další deka z dílny maminky Jany Harmachové. Přidala jsem borduru a výrazné lemování, které ladí s proužky na košilovině. 
Velikost 178 x 136 cm, Výplň hlazený vatelín 120 g, zadní strana plátno.


Tuhle kouzelnou deku šila maminka paní Jany Harmachové. V době, kdy deku šila jí bylo přes osmdesát let a já jsem pyšná na to, že jsem deku mohla dokončit. 178 x 136 cm, Výplň hlazený vatelín 120 g, zadní strana plátno.

Top šila paní Marcela Š. Já jsem ji jen došila v duchu v jakém byly započata. Hlazený vatelín 120 g je výplň a zadní strana plátno. Je to deka z té kategorie, která se špatně fotí.


Větrníkový top věnovala paní Jana M. Tento top byl bez bordury, kterou jsem přidala z vlastních zdrojů. Celoplošné prošití, výplň hlazený vatelín 120 g (věnovalo Klubko), zadní strana plátno (věnovala paní Pavla K.) Velikost 106 x 142 cm. Deku jsem quiltovala na rámu.Žádné komentáře:

OkomentovatPoznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.