👌Tipy a návody v placené sekci blogu 👌

Návody, které se nacházejí v placené verzi blogu. 

Některé návody se nacházejí na placeném blogu. Ten je přístupný jen na pozvání, které obdržíte po zaplacení JEDNORÁZOVÉHO POPLATKU 1500,- Kč. V ceně jsou návody a témata uvedené níže na seznamu.  

Jak to funguje? Aby bylo pozvání trvalé. Je NUTNÉ PŘIHLÁŠENÍ KE SLUŽBĚ GOOGLE. Po zaplacení příspěvku obdržíte pozvánku na blog. Přihlaste se ke službě Google a pozvánku přijměte. Vaše přihlášení se při správném provedení úkonu uloží. Následně Váš vstup na uzavřený blog bude možný buď z uloženého odkazu nebo z tohoto hlavního blogu a jakéhokoli odkazu zde na stránce.

Jak se mám přihlásit k odběru?  Vyplněním kontaktního formuláře KLIK SEM. (Prosím vyplňte formulář pouze jednou, děkuji) mi pošlete pořadované informace a vyčkejte až Vás zkontaktuji (nechodí automatická odpověď).

 Je možné odkoupit samostatný návod zaslaný jako PDF soubor.  Můžete napsat na e-mail nebo vyplňte formulář s poznámkou, že máte zájem o konkrétní návod. 

Garantovaný přístup je minimálně 5 let (počítáno od září 2023), poté bude samozřejmě patrně blog stále přístupný, ale je nutné, aby přístup někdo spravoval. Ale nebudu tvrdit, že přístup je doživotní, to nemůže garantovat nikdo. 

Autorská právaVeškerý obsah tohoto blogu je mým vlastnictvím. Není dovoleno šířit jakýkoli obsah tohoto blogu třetím osobám jakékoli jeho podobě. Není dovoleno šířit a kopírovat fotografie, texty (nebo jejich části, motivy, nákresy, schémata a popisy) ani celé návody, není dovoleno stahovat fotografie a nahrávat je na sociální sítě. Návody na tomto blogu lze použít jen pro osobní potřebu, není dovoleno je používat jako výukový materiál na kurzech, nebo pro další výdělečnou činnost bez dalšího souhlasu autorů blogu. Porušení těchto pravidel má za následek odstoupení prodávajícího od kupní smlouvy. Viz. Obchodní podmínky.Téma roku 2024 je PROŠÍVÁNÍ neboli QUILTOVÁNÍ!
Můžete se těšit na souhrn všeho co už jsem zveřejnila, na články, které jsem nikdy nezveřejnila, na nová videa a podrobná vysvětlení problému. Můžete se těšit i na volné quiltování, ale to budeme probírat podle Vašeho zájmu, možná se nám to protáhne do dalšího roku, protože volný pohyb v patchworku je opravdu veliké téma.
Úvodní článek KLIK TU.
Obsah článků o prošívání KLIK SEM

(nejen) Silvestrovské šití 2023 První část KLIK SEM
Část druhá KLIK TADY

 Budeme šít na papír i bez papíru. Klasicky i moderně.
Ukázky z již realizovaného šití ZDE

Jak začít s patchworkem

Část I KLIK potřebuji drahé pomůcky? Tato část je volně přístupná na hlavním blogu

Část II KLIK stříháme, řežeme, sešíváme

Část III KLIK SEM prošíváne a dokončujeme

Šití přes papír ptáčci. Pět ptáčků, nejméně ve dvou velikostech.

KLIK TADY

Bodové spojování sendviče. Svazování, bodové prošívání na stroji pomocí vyšívacích stehů a nově chystám i video ke kombinaci obou technik. KLIK na návod.

Bordury - volné quitování s pravítky. Přes dvacet různých bordur vytvořených základními pravítky - rovné pravítko a oblouky. Některé včetně postupu šití, některé s vyřešenými rohy. Každá deka, která je prošitá jen celoplochem je najednou krásnější, když vyřešíme jinak borduru. Nebo taková bordura doplní blokové prošití.  Video s postupem KLIK TU

Šablony na ruční šití. Nejméně dvacet vzorů v různých velikostech

KLIK SEM

Šití na papír - přástevníci 
KLIK TADY

Lemování látkou ze zadní strany. Výhody, nevýhody, postup.

KLIK SEM

Prošívání s kráčející patkou v OP art stylu KLIK TADY

Obecný příspěvek, který obsahuje nejen volné quiltování. Je to takový rozcestní k článkům. KLIK TU

Deka Babiččiny záhony, ale také příspěvek se spoustou tipů na prošívání.
Volné prošívání, prošívání s pravítky a také lemování KLIK SEM

Jak mít stejnou šířku lemu při šití KLIK TADY

Roztočené zámečky.
Podrobně vysvětlené jak v ploše, tak v blocích. KLIK SEM
Návodů jak na to je všude plno. Já nabízím komplexní pohled, ne jen jeden dílčí krok, ale provedu Vás zámečky tak, aby se vždy povedly.


Všelijaké lemování na mnoho způsobů 
Deky, podkafíčka a podobné výrobky. Lemování rovným proužkem jednoduchým., dvojitým, strojové, ruční, široké i "neviditelné".

Různé ubrusy a ubrousky lemy KLIK SEM

Hvězdičky a hvězda KLIK SEM

Ekotaška KLIK


Quilt As You Go - verze spojování dílů. Já vím, návodů je všude spousta, takto jsem to šila já KLIK

Vyšívání volným stylem KLIK TU.

Definice, co potřebujete, jakou patku, jak začít s nácvikem, ale také spousta odkazů na ty, které to opravdu umí. 

Nemusí být všechny švy rovné.
Postup a příklady KLIK SEM

Prostírání bez lemování
Tento postup jsem si vymyslela, abych stále nemusela zakončovat při prošívání středová části KLIK na stručný návod. Je to jeden z populárních článků.


Užitečný a jednoduchý košík když nás přestane bavit, tak z něj odstraněním knoflíků a pár ručních stehů prostě bude prostírka. KLIK

Pouzdro na mobil
V této velikosti už dávno není návod aktuální, ale vychytávka se zipem jde použít všude tam, kde potřebujeme pouzdro více otevírat. KLIK

Malé taštičky ve všech různých podobách šiju různě. V návodu jsou i obměny KLIK. Návod obsahuje videa.

Jak nahradit šicí kružítko je užitečná pomůcka, která je velmi přesná, ale někdy postačí k jednoduchá vychytávka. Není to zcela autorská věc, ale použití je autorské KLIK jak na to a to včetně videa, jak na to volným pohybem.

Když potřebujete 3D aplikace KLIKNĚTE SEM

Kapsa nebo kapsář KLIK TU

Nastavení stránky Možnosti Stránka: UpravitZměny uloženy

Žádné komentáře:

Okomentovat