Dokončené deky 2022


Zelenonomdrá deka Nine patch. Prošívala jsem pod strojem na Longarmu Bernina. Více ZDE


Tuto deku jsem ušila už loni, ale prošila až letos. Spirály se hodí na pánské deky a tvoří krásný druhotný vzor. Prošívala jsem na rámu Bernina. Nitě Amann Isaacord, výpň Jan L 20 g z Jilany a zadní strana plátno. Deka je pěkně splývavá a příjemná i když je jen z obyčejných látek. Celoplošné prošití.
Jednoduchá deka ve velikosti 107 x 130 cm. Výplň duté vlákno 180 g a zadní strana flanel. (Charity quilt)Chevron quilt z půlených čtverců v barvách Ukrajiny. (charity quilt). 
Velikost 144 x 168 cm. Výplň Jan L 150 g a zadní strana flanel.16 patch quilt (k prodeji - volná). Výplň Valtherm 120 g, zadní strana dovozový flanel. Celoplošné prošití.


Batiky a prolínání barev (k prodeji - volná). Výplň Valtherm 120 g a zadní strana luxusní oděvní flanel. Celoplošné prošití.
 Více TADYDeka pro Toníčka. Více KLIK. Pro Klubko s nití pomáhá (charity quilt). Výplň Valtherm 100 g a zadní strana z flanelu. Celoplošné prošití.


Variabilní deka 2021 (návod Jitka Chumchalová) prošití jsem realizovala až letos. Půjde pro Klubko s nití pomáhá (charity quilt)

Rouškovka pro Klubko s nití pomáhá (charity quilt). Výplň Valtherm 120 g a zadní strana flanel. Celoplošné prošití.


Žádné komentáře:

Okomentovat

Jsem ráda, že jste se u mne zastavili. Moc děkuji za Vaše komentáře.
jamala